Matgrupp Venture Home Lanzo Ø120 cm med 4 st Modesto stolar
fr.9 139 kr
Välj variant

Lanzo Ø120 cm med 4 st Modesto stolar
9 139 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

En trivsam och modern matgrupp! Vårt underbara, runda matbord Lanzo har en genomgående helhetsdesign i MDF med en tunn toppskiva och en vriden cylinderformad stomme som är centrerad under bordets mitt. Här tillsammans med modemedvetna matstolar från serien Modesto. Stolen är helklädd i lurvigt tyg med stilrent smala stolsben i metall. Den lätt rundade ryggen och stoppade sittdynan ger extra komfort och förlänger trivsamma måltider kring matbordet.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
En trivsam och modern matgrupp! Vårt underbara, runda matbord Lanzo har en genomgående helhetsdesign i MDF med en tunn toppskiva och en vriden cylinderformad stomme som är centrerad under bordets mitt. Här tillsammans med modemedvetna matstolar från serien Modesto. Stolen är helklädd i lurvigt tyg med stilrent smala stolsben i metall. Den lätt rundade ryggen och stoppade sittdynan ger extra komfort och förlänger trivsamma måltider kring matbordet.
Bord
Diameter: 120 cm
Höjd: 75 cm
Stol
Bredd: 48 cm
Djup: 42 cm
Höjd: 79,5 cm
Diameter: 120 cm
Höjd: 75 cm
Stol
Bredd: 48 cm
Djup: 42 cm
Höjd: 79,5 cm
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Beige/Brun, Beige/Natur, Mocca, Natur |
| Sittbredd | 48 cm |
| Material | MDF/Boucle |
| Serie | Lanzo |
| Antal Stolar | 4 |
| Sittdjup | 42 cm |
| Sitthöjd | 47,5 cm |
| Användningsområde | Inomhus |
