Matgrupp Venture Home Marina med 4st Comfort Stolar
fr.9 899 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Marina, Venture Homes omtyckta matbord med dekorativt underrede. Här tillsammans med bekväma matstolar i serien Comfort. Den här matgruppen med modern design skapar en stilren, naturlig och inbjudande känsla till rummet!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Marina, Venture Homes omtyckta matbord med dekorativt underrede. Här tillsammans med bekväma matstolar i serien Comfort. Den här matgruppen med modern design skapar en stilren, naturlig och inbjudande känsla till rummet!
Mått Bord
- Bredd: 90 cm
- Längd: 180 cm
- Höjd: 75 cm
Mått Stol
- Bredd: 58 cm
- Djup: 61 cm
- Höjd: 92 cm
- Bredd: 90 cm
- Längd: 180 cm
- Höjd: 75 cm
Mått Stol
- Bredd: 58 cm
- Djup: 61 cm
- Höjd: 92 cm
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Svart/Grå, Svart/Svart |
| Ben | Stål |
| Material | Pappers Laminat |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Serie | Marina |
| Form bord | Rektangulär |
| Användningsområde | Inomhus |
| Sittdjup | 61 cm |
| Sitthöjd | 92 cm |
| Sittbredd | 58 cm |
| Antal Sittplatser | 4 |
