Matgrupp Venture Home Olivia Ø110 cm med 4 st Tomorrow stolar
11 625 kr

Olivia Ø110 cm med 4 st Tomorrow stolar
11 625 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Skapa stil och bekvämlighet i ditt hem med den här inbjudande matgruppen - en perfekt kombination av design och komfort!
Vårt runda matbord Olivia är tillverkat med omsorg och exklusivitet i åtanke. Dess genomgående svarta kulör ger en sofistikerad touch till rummet samtidigt som den tunna, rundade toppskivan av hållbart MDF-material ger en modern känsla. Bordets tre cylinderformade ben, snyggt samlade under bordets mitt, ger en stabil och stadig grund.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Skapa stil och bekvämlighet i ditt hem med den här inbjudande matgruppen - en perfekt kombination av design och komfort!
Vårt runda matbord Olivia är tillverkat med omsorg och exklusivitet i åtanke. Dess genomgående svarta kulör ger en sofistikerad touch till rummet samtidigt som den tunna, rundade toppskivan av hållbart MDF-material ger en modern känsla. Bordets tre cylinderformade ben, snyggt samlade under bordets mitt, ger en stabil och stadig grund.
Bord
Diameter: 110 cm
Höjd: 75 cm
Stol
Bredd: 45 cm
Djup: 46 cm
Höjd: 90 cm
Diameter: 110 cm
Höjd: 75 cm
Stol
Bredd: 45 cm
Djup: 46 cm
Höjd: 90 cm
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR23838 |
| Färg | Brun |
| Sittbredd | 45 cm |
| Material | MDF/Linne |
| Serie | Olivia |
| Antal Stolar | 4 |
| Sittdjup | 46 cm |
| Sitthöjd | 48 cm |
| Användningsområde | Inomhus |



