Matgrupp Venture Home Polar med 6st Arctic Stolar
8 959 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Praktiska khakifärgade matstolar i serien Artic tillsammans med pampiga matborde Polar. Här får du en kombination som är ljus, robust och modern. Samla familjen för goda middagar och umgänge!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Praktiska khakifärgade matstolar i serien Artic tillsammans med pampiga matborde Polar. Här får du en kombination som är ljus, robust och modern. Samla familjen för goda middagar och umgänge!
Mått Bord
- Bredd: 100 cm
- Längd: 240 cm
- Höjd: 75 cm
Mått Stol
- Bredd: 49 cm
- Djup: 48 cm
- Höjd: 82 cm
- Bredd: 100 cm
- Längd: 240 cm
- Höjd: 75 cm
Mått Stol
- Bredd: 49 cm
- Djup: 48 cm
- Höjd: 82 cm
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR24277 |
| Färg | Vit |
| Ben | Stål |
| Material | MDF |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Serie | Polar |
| Form bord | Rektangulär |
| Användningsområde | Inomhus |
| Sittbredd | 49 cm |
| Sittdjup | 48 cm |
| Antal Sittplatser | 6 |
| Sitthöjd | 82 cm |






