Matgrupp Venture Home Razzia med 4st Comfort StolarGrå/Svart
13 865 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Modernt och ombonat! Matbord Razzia tillsammans med Comfort matstolar ger dig en matgrupp att längta hem till. Stolarna är robusta och väl tilltagna – här sitter du gärna kvar länge och njuter av goda vänners sällskap!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Modernt och ombonat! Matbord Razzia tillsammans med Comfort matstolar ger dig en matgrupp att längta hem till. Stolarna är robusta och väl tilltagna – här sitter du gärna kvar länge och njuter av goda vänners sällskap!
Mått Bord
- Diameter: 106 cm
- Höjd: 75 cm
Mått Stol
- Bredd: 58 cm
- Djup: 61 cm
- Höjd: 92 cm
- Diameter: 106 cm
- Höjd: 75 cm
Mått Stol
- Bredd: 58 cm
- Djup: 61 cm
- Höjd: 92 cm
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR24024 |
| Färg | Grå/Svart |
| Ben | Stål |
| Material | Terrazzo |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Serie | Razzia |
| Form bord | Runt |
| Användningsområde | Inomhus |
| Sittdjup | 61 cm |
| Sitthöjd | 92 cm |
| Sittbredd | 58 cm |
| Antal Sittplatser | 4 |




