Matgrupp Venture Home Silar med 6st Polly StolarSvart
12 605 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Med det klassiska och moderna matbordet Silar kan hela familjen samlas för middag och umgänge. Här tillsammans med Venture Homes stilrena matstolar Polly. Låt tiden vid matbordet bli till en av dagens höjdpunkter!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Med det klassiska och moderna matbordet Silar kan hela familjen samlas för middag och umgänge. Här tillsammans med Venture Homes stilrena matstolar Polly. Låt tiden vid matbordet bli till en av dagens höjdpunkter!
Mått Bord
- Bredd: 90 cm
- Längd: 180 cm
- Höjd: 75 cm
Mått Stol
- Bredd: 45 cm
- Djup: 50 cm
- Höjd: 81 cm
- Bredd: 90 cm
- Längd: 180 cm
- Höjd: 75 cm
Mått Stol
- Bredd: 45 cm
- Djup: 50 cm
- Höjd: 81 cm
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR23974 |
| Färg | Svart |
| Ben | Stål |
| Material | MDF |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Serie | Silar |
| Form bord | Rektangulär |
| Användningsområde | Inomhus |
| Sittdjup | 50 cm |
| Sitthöjd | 81 cm |
| Sittbredd | 45 cm |
| Antal Sittplatser | 6 |






