Matgrupp Venture Home Skate med 4st Polly Stolar
10 919 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Möblera vardagsrummet hemtrevligt och trendsäkert! Matbord Skate imponerar med sin eleganta design och inbjudande, ovala utformning. Helhetsdesignen är väldigt genomtänkt med en tunn toppskiva i svart MDF med faner och svarta bordsben i metall. Här tillsammans med 4st Polly matstolar i klassisk look. Sitsen är svart i slitstarkt rep och stolsbenen i svart metall. Förgyll dagens alla måltider runt en härlig matgrupp!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Möblera vardagsrummet hemtrevligt och trendsäkert! Matbord Skate imponerar med sin eleganta design och inbjudande, ovala utformning. Helhetsdesignen är väldigt genomtänkt med en tunn toppskiva i svart MDF med faner och svarta bordsben i metall. Här tillsammans med 4st Polly matstolar i klassisk look. Sitsen är svart i slitstarkt rep och stolsbenen i svart metall. Förgyll dagens alla måltider runt en härlig matgrupp!
Bordets mått
- Längd: 200 cm
- Bredd: 90 cm
- Höjd: 75 cm
Stolens mått
- Höjd: 88 cm
- Sitthöjd: 47 cm
- Bredd: 42 cm
- Djup: 55 cm
- Längd: 200 cm
- Bredd: 90 cm
- Höjd: 75 cm
Stolens mått
- Höjd: 88 cm
- Sitthöjd: 47 cm
- Bredd: 42 cm
- Djup: 55 cm
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR23980 |
| Färg | Svart/Svart |
| Ben | Stål |
| Material | Faner |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Serie | Skate |
| Användningsområde | Inomhus |
| Form bord | Rektangulär |
| Sittbredd | 45 cm |
| Sittdjup | 50 cm |
| Antal Sittplatser | 4 |
| Sitthöjd | 81 cm |



