Matgrupp Venture Home Slider med 6st Comfort Stolar
24 819 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Comfort, våra robusta och väl tilltagna matstolar. Kombineras här med matbordet Slider i en snygg ek-look förlängningsmöjlighet. En matgrupp som fungerar bra vid både små och stora sällskap!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Comfort, våra robusta och väl tilltagna matstolar. Kombineras här med matbordet Slider i en snygg ek-look förlängningsmöjlighet. En matgrupp som fungerar bra vid både små och stora sällskap!
Mått Bord
- Bredd: 95 cm
- Längd: 170 cm
- Höjd: 75 cm
Mått Stol
- Bredd: 58 cm
- Djup: 61 cm
- Höjd: 92 cm
- Bredd: 95 cm
- Längd: 170 cm
- Höjd: 75 cm
Mått Stol
- Bredd: 58 cm
- Djup: 61 cm
- Höjd: 92 cm
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR23962 |
| Färg | Natur |
| Ben | Ek |
| Material | Oak |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Serie | Slider |
| Form bord | Rektangulär |
| Användningsområde | Inomhus |
| Sittdjup | 61 cm |
| Sitthöjd | 92 cm |
| Sittbredd | 58 cm |
| Antal Sittplatser | 6 |






