Matgrupp Venture Home Tempe med 2 st Alexi stolar
4 519 kr
3 599 krSpara 20 %Kampanj

Tempe med 2 st Alexi stolar
3 599 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Barbordet Tempe har en kvadratisk bordsskiva i valnötsfärgad MDF och lätt utsvängda bordsben i svart metall med en ram till fotstöd för extra komfort. Här i snygg kombination med bruna barstolar från serien Alexi. Designen är genomtänkt med en helklädd stol i brunt stoppad polyuretanskinn och polyester och en smal benställning i svart pulverlackerad metall med integrerat fotstöd för extra komfort.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Barbordet Tempe har en kvadratisk bordsskiva i valnötsfärgad MDF och lätt utsvängda bordsben i svart metall med en ram till fotstöd för extra komfort. Här i snygg kombination med bruna barstolar från serien Alexi. Designen är genomtänkt med en helklädd stol i brunt stoppad polyuretanskinn och polyester och en smal benställning i svart pulverlackerad metall med integrerat fotstöd för extra komfort.
Bord
Längd: 60 cm
Bredd: 60 cm
Höjd: 105 cm
Stol
Bredd: 42 cm
Djup: 37 cm
Höjd: 103 cm
Längd: 60 cm
Bredd: 60 cm
Höjd: 105 cm
Stol
Bredd: 42 cm
Djup: 37 cm
Höjd: 103 cm
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR23435 |
| Färg | Brun |
| Sittbredd | 42 cm |
| Material | MDF/PU |
| Serie | Tempe |
| Antal Stolar | 2 |
| Sittdjup | 37 cm |
| Sitthöjd | 75 cm |
| Användningsområde | Inomhus |




