Piedestal Vind Ramsvik Set
2 455 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ramsvik är ett stilrent set med två sidobord tillverkade i MDF, vilket ger dem både stabilitet och en modern känsla. Dessa bord är en del av Ramsvik-serien, som även innehåller eleganta pedistaler för att komplettera ditt hem med en enhetlig stil. De två borden kommer i olika höjder – ett högre bord på 95 cm och ett lägre på 65 cm – vilket skapar en dynamisk och flexibel inredningslösning. Med sin behagliga beige färg smälter Ramsvik-borden fint in i olika rum och bidrar till en harmonisk och sofistikerad atmosfär.
Varumärke
VindBeskrivning
Ramsvik är ett stilrent set med två sidobord tillverkade i MDF, vilket ger dem både stabilitet och en modern känsla. Dessa bord är en del av Ramsvik-serien, som även innehåller eleganta pedistaler för att komplettera ditt hem med en enhetlig stil. De två borden kommer i olika höjder – ett högre bord på 95 cm och ett lägre på 65 cm – vilket skapar en dynamisk och flexibel inredningslösning. Med sin behagliga beige färg smälter Ramsvik-borden fint in i olika rum och bidrar till en harmonisk och sofistikerad atmosfär.
Egenskaper
| Varumärke | Vind |
| Art.Nr. | GR24619 |
| Färg | Beige |
| Bredd | 23 cm |
| Höjd | 95 cm |
| Längd | 23 cm |
| Material | MDF |
| Produkttyp | Piedestal |
| Serie | Ramsvik |
| Användningsområde | Inomhus |



