Piedestal Vind Ramsvik Trä95 cm
1 098 kr
949 krSpara 14 %Kampanj
Vald variant
Höjd:
95 cm

Ramsvik Trä
95 cm
949 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Den perfekta inredningsdetaljen för att lyfta ditt hem till nästa nivå! Den här piedestalen från serien Ramsvik är formad som ett högt rätblock i jordnära design med spräcklig trä finish, tillverkad i mörkbrunt trä. En piedestal passar utmärkt för att framäva dina växter, en blomvas eller varför inte bara placera en vacker bordlampa och lysa upp ett mörkt hörn?
Varumärke
VindBeskrivning
Den perfekta inredningsdetaljen för att lyfta ditt hem till nästa nivå! Den här piedestalen från serien Ramsvik är formad som ett högt rätblock i jordnära design med spräcklig trä finish, tillverkad i mörkbrunt trä. En piedestal passar utmärkt för att framäva dina växter, en blomvas eller varför inte bara placera en vacker bordlampa och lysa upp ett mörkt hörn?
Bara fantasin sätter gränser! Piedestalen finns i två olika storlekar, välj en som passar bäst eller kombinera båda.
Egenskaper
| Varumärke | Vind |
| Art.Nr. | 42000-304 |
| Färg | Brun |
| Bredd | 23 cm |
| Höjd | 95 cm |
| Längd | 23 cm |
| Material | MDF|Papperslaminat |
| Typ | Sidobord |
| Serie | Ramsvik |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7340206970053 |















