Sideboard Scandinavian Choice Hammarstrand 201cm
Rek. pris 6 999 kr
5 499 kr

Hammarstrand 201cm
5 499 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Scandinavian ChoiceBeskrivning
Sideboard Scandinavian Choice Hammarstrand 201cm.
Egenskaper
| Varumärke | Scandinavian Choice |
| Art.Nr. | SYN0011807 |
| Färg | Brun |
| Bredd | 201 cm |
| Höjd | 81 cm |
| Djup | 42 cm |
| Material | MDF |
| Produkttyp | Sideboard |
| Serie | Hammarstrand |




