Sidobord Stenexpo Waterloo
3 495 kr
2 795 krSpara 20 %Kampanj

Waterloo
2 795 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Sidobord som är lite högre helt i massiv vitoljad ek, den nätta hyllan undertill gör att bordet har många användningsområden tex. fåtöljbord mm.
Varumärke
StenexpoBeskrivning
Sidobord som är lite högre helt i massiv vitoljad ek, den nätta hyllan undertill gör att bordet har många användningsområden tex. fåtöljbord mm.
Egenskaper
| Varumärke | Stenexpo |
| Art.Nr. | 6675 |
| Färg | Vitoljad |
| Bredd | 60 cm |
| Höjd | 58 cm |
| Längd | 60 cm |
| Material | Massiv vitoljad ek. |
| Produkttyp | Sidobord |
| Serie | Waterloo |
| Montering | Ja |
| Form | Rund |
| Mått | 60x58 cm |
