Sidobord Venture Home Krille Ø60 cm
1 356 kr
1 194 krSänkt pris!Spara 162 kr

Krille Ø60 cm
1 194 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Sidobord Krille från Venture Home. Ett elegant tillskott till hemmet med en diameter på 60 cm. Perfekt som avlastningsyta vid soffan, fåtöljen eller i hallen. Detta sidobord kombinerar form och funktion – ett litet bord med stor stil.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Sidobord Krille från Venture Home. Ett elegant tillskott till hemmet med en diameter på 60 cm. Perfekt som avlastningsyta vid soffan, fåtöljen eller i hallen. Detta sidobord kombinerar form och funktion – ett litet bord med stor stil.
Bordet är tillverkat i travertinlook, vilket ger en varm, naturligt beige ton som passar i många olika inredningsstilar. Det har ett cylinderformat ben med ribbad design som ger både stadga och en fin detalj. Den runda bordsskivan har en diskret upphöjd kant runt om, vilket ger bordet ett unikt uttryck och hjälper till att hålla småsaker på plats.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 62344-300 |
| Färg | Beige |
| Längd | 60 cm |
| Diameter | 60 cm |
| Djup | 45 cm |
| Material | MDF |
| Typ | Sidobord |
| Serie | Krille |
| Kollektion | SAND 2 |
| Form bord | Runt |
| EAN-nr | 7340220846754 |




