Sidobord Venture Home Lenox Svart Runt Bord/Piedestal Ø30,5cm
1 174 kr
990 krSpara 16 %Kampanj
Välj variant

Lenox Svart Runt Bord/Piedestal Ø30,5cm
990 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Sidobord från Venture Home. Sidobordet från serien Lenox är lika praktiskt som iögonfallande! Den cylinderformade utformningen med ribbad design skapar ett robust och stadigt intryck till rummet. Toppskivan är slät och elegant i en matt svart kulör. Lika användbar som avlastningsyta, som piedestal eller sidobord. Pryd med vackra ljusstakar eller dekorationer och höj stilnivån i ditt hem till nästa nivå!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Sidobord från Venture Home. Sidobordet från serien Lenox är lika praktiskt som iögonfallande! Den cylinderformade utformningen med ribbad design skapar ett robust och stadigt intryck till rummet. Toppskivan är slät och elegant i en matt svart kulör. Lika användbar som avlastningsyta, som piedestal eller sidobord. Pryd med vackra ljusstakar eller dekorationer och höj stilnivån i ditt hem till nästa nivå!
Höjd till undersida bord: 50 cm
Fördelar: Sidobord Venture Home Lenox Svart Runt Bord/Piedestal Ø30,5cm
- Cylinderformad, robust design
- Multifunktionell som piedestal
- Elegant matt svart finish
Fördelar: Sidobord Venture Home Lenox Svart Runt Bord/Piedestal Ø30,5cm
- Cylinderformad, robust design
- Multifunktionell som piedestal
- Elegant matt svart finish
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 15009-191 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 30,5 cm |
| Höjd | 50 cm |
| Längd | 30,5 cm |
| Diameter | 30,5 cm |
| Ben | MDF |
| Material | MDF |
| Produkttyp | Sidobord |
| Användningsområde | Inomhus |



