Skrivbord Scandinavian Choice Harland 120cm med 5 Förvaringslådor
Rek. pris 2 799 kr
2 709 kr

Harland 120cm med 5 Förvaringslådor
2 709 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Scandinavian ChoiceBeskrivning
Skrivbord Scandinavian Choice Harland 120cm med 5 Förvaringslådor.
Egenskaper
| Varumärke | Scandinavian Choice |
| Art.Nr. | 1004457 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 120 cm |
| Höjd | 76 cm |
| Djup | 55 cm |
| Typ | Skrivbord |
| Serie | Harland |
| Form bord | Rektangulärt |
| Antal Sittplatser | 1 |



