Sminkbord In Living Decortie med Förvaring och Spegel
3 199 kr
Se priset!

Decortie med Förvaring och Spegel
3 199 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Detta sminkbord från In Living är ett sminkbord med en modern och stilren design med både förvaring och spegel.
Varumärke
In LivingBeskrivning
Detta sminkbord från In Living är ett sminkbord med en modern och stilren design med både förvaring och spegel.
Egenskaper
| Varumärke | In Living |
| Art.Nr. | 1096585 |
| Färg | Vit |
| Utförande | Spegel |
| Material | Spånskiva/Melamin |
| Produkttyp | Sminkbord |
| Serie | Decortie |
| Djup | 35 mm |
| Höjd | 151 mm |
| Form bord | Rektangulär |
| Bredd | 105 mm |
| EAN-nr | 8681875276862 |



