Sminkbord In Living Orlunda med Förvaring och Spegel
Rek. pris 1 999 kr
1 499 kr

Orlunda med Förvaring och Spegel
1 499 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Detta sminkbord från In Living är ett enkelt stilrent sminkbord med både förvaring och tillhörande spegel.
Varumärke
In LivingBeskrivning
Detta sminkbord från In Living är ett enkelt stilrent sminkbord med både förvaring och tillhörande spegel.
Bilden visar ett inredningsförslag, pall ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | In Living |
| Art.Nr. | 1241548 |
| Färg | Vit |
| Utförande | Spegel |
| Material | Spånskiva/MDF |
| Produkttyp | Sminkbord |
| Serie | Orlunda |
| Djup | 40 mm |
| Höjd | 140 mm |
| Form bord | Rektangulär |
| Bredd | 75 mm |
| Fotpall ingår | Nej |










