Sminkbord Scandinavian Choice Novaj med Förvaring 120cm
Rek. pris 2 799 kr
2 499 kr

Novaj med Förvaring 120cm
2 499 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Scandinavian ChoiceBeskrivning
Sminkbord Scandinavian Choice Novaj med Förvaring 120cm
Egenskaper
| Varumärke | Scandinavian Choice |
| Art.Nr. | HFN0008178 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 120 cm |
| Höjd | 76 cm |
| Djup | 55 cm |
| Material | Trä |
| Produkttyp | Sminkbord |
| Serie | Novaj |









