Sminkbord Scandinavian Choice Ramender med Förvaring & Bordsskiva i Glas 120cm
Rek. pris 6 999 kr
4 703 kr

Ramender med Förvaring & Bordsskiva i Glas 120cm
4 703 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Ramender Sminkbord är en snygg och praktisk lösning för dig som vill ha en elegant plats för din dagliga skönhetsrutin. Sminkbordet kombinerar funktion och design med sina många förvaringsmöjligheter.
Varumärke
Scandinavian ChoiceBeskrivning
Ramender Sminkbord är en snygg och praktisk lösning för dig som vill ha en elegant plats för din dagliga skönhetsrutin. Sminkbordet kombinerar funktion och design med sina många förvaringsmöjligheter.
Sminkbord med rymlig förvaring och 13 lådor. Modern design med genomskinliga knopparVälj mellan bordsskiva i glas eller vit spånskivaRamender Sminkbord är perfekt för både små och stora utrymmen och tillför både funktionalitet och stil. En perfekt möbel för dig som vill skapa en lyxig och välorganiserad sminkstation.
Egenskaper
| Varumärke | Scandinavian Choice |
| Art.Nr. | HFN0030148 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 120 cm |
| Höjd | 80 cm |
| Djup | 44 cm |
| Material | Spånskiva |
| Produkttyp | Sminkbord |
| Serie | Ramender |
| Form bord | Rektangulärt |




