Soffbord Scandinavian Choice Almasi
Rek. pris 2 399 kr
2 112 kr
2 050 krSänkt pris!

Almasi
2 050 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Almasi Soffbord är ett modernt och elegant soffbord som blir ett perfekt tillskott till ditt vardagsrum. Soffbordet har ett underrede i trä och en bordsskiva i glas vilket skapar en fin kontrast och ger det en modern och lyxig känsla.
Varumärke
Scandinavian ChoiceBeskrivning
Almasi Soffbord är ett modernt och elegant soffbord som blir ett perfekt tillskott till ditt vardagsrum. Soffbordet har ett underrede i trä och en bordsskiva i glas vilket skapar en fin kontrast och ger det en modern och lyxig känsla.
Almasi soffbord passar perfekt för det moderna hemmet och kommer att bli ett snyggt och praktiskt tillskott. Ge ditt vardagsrum ett lyft med Almasi soffbord. Soffbord i modern och elegant design. Underrede i trä och bordsskiva i härdat glas. Enkel montering. Torkas enkelt av med en lätt fuktad trasa
Egenskaper
| Varumärke | Scandinavian Choice |
| Art.Nr. | 2167085 |
| Färg | Brun |
| Höjd | 40 cm |
| Längd | 105 cm |
| Djup | 65 cm |
| Material | Trä |
| Typ | Soffbord |
| Serie | Almasi |
| Form bord | Rektangulärt |
| Antal Sittplatser | 1 |







