Soffbord Stenexpo Alabama
4 472 kr
3 575 krSpara 20 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Soffbord Stenexpo Alabama är ett stilrent soffbord av massiv, oljad ek med praktisk förvaringshylla.
Varumärke
StenexpoBeskrivning
Soffbord Stenexpo Alabama är ett stilrent soffbord av massiv, oljad ek med praktisk förvaringshylla.
Egenskaper
| Varumärke | Stenexpo |
| Art.Nr. | 8145 |
| Färg | Trä/natur |
| Bredd | 70 cm |
| Höjd | 55 cm |
| Längd | 90 cm |
| Diameter | 90 cm |
| Material | Ek |
| Montering | Ja |
| Förlängningsbart | Nej |
| Form bord | Runt |
| Iläggsskiva | Nej |
