Soffbord Stenexpo Alaska 130 cm
5 425 kr
4 339 krSpara 20 %Kampanj

Alaska 130 cm
4 339 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Soffbord Stenexpo Alaska är ett vackert soffbord med vitlackerat underrede och bordsskiva i massiv, oljad ek.
Varumärke
StenexpoBeskrivning
Soffbord Stenexpo Alaska är ett vackert soffbord med vitlackerat underrede och bordsskiva i massiv, oljad ek.
Soffbordet har en praktisk hylla för smidig och lättillgänglig förvaring.
Egenskaper
| Varumärke | Stenexpo |
| Art.Nr. | 8640 |
| Färg | Trä/natur |
| Bredd | 70 cm |
| Höjd | 52 cm |
| Längd | 130 cm |
| Material | Ek |
| Serie | Alaska |
| Montering | Ja |
| Förlängningsbart | Nej |
| Form bord | Rektangulärt |
| Behandling | Lackerad |
| Iläggsskiva | Nej |
