Soffbord Stenexpo Atlanta Ovalt Vardagsrumsbord i Massiv Ek med Underhylla 120cm
Rek. pris 4 943 kr
3 795 kr
3 605 krSänkt pris!

Atlanta Ovalt Vardagsrumsbord i Massiv Ek med Underhylla 120cm
3 605 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Soffbord Stenexpo Atlanta är stilrent soffbord i oljad, massiv ek. Bordet har en underhylla för lättillgänglig förvaring.
Varumärke
StenexpoBeskrivning
Soffbord Stenexpo Atlanta är stilrent soffbord i oljad, massiv ek. Bordet har en underhylla för lättillgänglig förvaring.
Dess ovala form skapar en mjuk och inbjudande atmosfär i ditt vardagsrum. Tillverkat av massiv ek, erbjuder detta bord en hållbar och robust yta som tål daglig användning. Den praktiska underhyllan ger extra utrymme för att hålla dina tidningar, fjärrkontroller och andra småsaker organiserade och inom räckhåll. Oavsett om du har en mysig filmkväll eller en social samling, kommer detta bord att vara en central del av din vardagsrumsmiljö. Med sin naturliga träfärg, passar det perfekt in i alla inredningsstilar.
Fördelar: Soffbord Stenexpo Atlanta Ovalt Vardagsrumsbord i Massiv Ek med Underhylla 120cm
- Oval form för harmonisk inredning
- Naturlig ek för varaktig hållbarhet
- Underhylla för extra förvaringsutrymme
Fördelar: Soffbord Stenexpo Atlanta Ovalt Vardagsrumsbord i Massiv Ek med Underhylla 120cm
- Oval form för harmonisk inredning
- Naturlig ek för varaktig hållbarhet
- Underhylla för extra förvaringsutrymme
Recensioner
Lena PVerifierad köpare
för 6 månader sedanBordet är jättefint men var för litet där jag skulle ha det Blev perfekt i stugan istället
Egenskaper
| Varumärke | Stenexpo |
| Art.Nr. | 8230 |
| Färg | Trä/natur |
| Bredd | 60 cm |
| Höjd | 52 cm |
| Längd | 120 cm |
| Material | Ek |
| Serie | Atlanta |
| Montering | Ja |
| Förlängningsbart | Nej |
| Form bord | Ovalt |
| Iläggsskiva | Nej |
