Soffbord Stenexpo Cardiff Naturfärgad Rektangulärt Vardagsrumsbord 130 cm
Rek. pris 5 260 kr
3 995 kr
3 795 krSänkt pris!
Förväntas åter i lager 2026-06-05
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Soffbord Stenexpo Cardiff är ett stilrent soffbord med bordsskiva i oljad, massiv ek och svartlackerat underrede.
Varumärke
StenexpoBeskrivning
Soffbord Stenexpo Cardiff är ett stilrent soffbord med bordsskiva i oljad, massiv ek och svartlackerat underrede.
Bordet har en hylla undertill för praktiskt förvaring.
Fördelar: Soffbord Stenexpo Cardiff Naturfärgad Rektangulärt Vardagsrumsbord 130 cm
- Stilren design i massiv ek
- Praktisk hylla för förvaring
- Lackerad för extra hållbarhet
Fördelar: Soffbord Stenexpo Cardiff Naturfärgad Rektangulärt Vardagsrumsbord 130 cm
- Stilren design i massiv ek
- Praktisk hylla för förvaring
- Lackerad för extra hållbarhet
Egenskaper
| Varumärke | Stenexpo |
| Art.Nr. | 8720 |
| Färg | Trä/natur |
| Bredd | 70 cm |
| Höjd | 52 cm |
| Längd | 130 cm |
| Material | Ek |
| Serie | Cardiff |
| Montering | Ja |
| Förlängningsbart | Nej |
| Form bord | Rektangulärt |
| Behandling | Lackerad |
| Iläggsskiva | Nej |
