Soffbord Stenexpo Lormont Set Runda Vardagsumsbord i Marmor & Metall
Rek. pris 4 484 kr
3 495 kr
3 319 krSänkt pris!
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Soffbord Stenexpo Lormont set består av två st bord med underrede av krom och bordsskiva av ljus marmor.
Varumärke
StenexpoBeskrivning
Soffbord Stenexpo Lormont set består av två st bord med underrede av krom och bordsskiva av ljus marmor.
Mått
- Stort bord: Ø80x45 cm
- Litet bord: Ø60x35 cm
Marmor är en natursten och bordsskivorna kan variera i färg och form.
Fördelar: Soffbord Stenexpo Lormont Set Runda Vardagsumsbord i Marmor & Metall
- Natursten för unik design
- Två bord i set
- Robust metallunderrede
- Stort bord: Ø80x45 cm
- Litet bord: Ø60x35 cm
Marmor är en natursten och bordsskivorna kan variera i färg och form.
Fördelar: Soffbord Stenexpo Lormont Set Runda Vardagsumsbord i Marmor & Metall
- Natursten för unik design
- Två bord i set
- Robust metallunderrede
Egenskaper
| Varumärke | Stenexpo |
| Art.Nr. | 2200 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 80 cm |
| Höjd | 45 cm |
| Längd | 80 cm |
| Diameter | 80 cm |
| Material | Marmor/Metall |
| Montering | Ja |
| Förlängningsbart | Nej |
| Form bord | Runt |
| Iläggsskiva | Nej |
