Soffbord Stenexpo Maine
3 019 kr
2 415 krSpara 20 %Kampanj

Maine
2 415 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
StenexpoBeskrivning
Soffbord Stenexpo Maine är ett stadigt soffbord med kromat underrede och bordsskiva av glas.
Egenskaper
| Varumärke | Stenexpo |
| Art.Nr. | 8893 |
| Färg | Transparent |
| Bredd | 65 cm |
| Höjd | 56 cm |
| Längd | 65 cm |
| Material | Glas/Metall |
| Serie | Maine |
| Montering | Ja |
| Förlängningsbart | Nej |
| Form bord | Fyrkantigt |
| Iläggsskiva | Nej |

