Soffbord Stenexpo Manilla Naturfärgat Runt Vardagsrumsbord Ø90cm
Rek. pris 1 889 kr
1 418 kr
1 345 krSänkt pris!

Manilla Naturfärgat Runt Vardagsrumsbord Ø90cm
1 345 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Soffbord Stenexpo Manilla är ett elegant och rustikt soffbord med underrede i svart metall och bordsskiva i antikmönstrad folie.
Varumärke
StenexpoBeskrivning
Soffbord Stenexpo Manilla är ett elegant och rustikt soffbord med underrede i svart metall och bordsskiva i antikmönstrad folie.
Bordet har en smidig förvaringshylla nedtill.
Fördelar: Soffbord Stenexpo Manilla Naturfärgat Runt Vardagsrumsbord Ø90cm
- Rustikt och elegant design
- Praktisk förvaringshylla
- Robust konstruktion med MDF-material
Fördelar: Soffbord Stenexpo Manilla Naturfärgat Runt Vardagsrumsbord Ø90cm
- Rustikt och elegant design
- Praktisk förvaringshylla
- Robust konstruktion med MDF-material
Recensioner
Eva KVerifierad köpare
för 1 månad sedanDetta bord får 5 aav 5 för de va otroligt snyggt
MarianneVerifierad köpare
för 3 månader sedanTycker att bordet var snyggt!
Eva LVerifierad köpare
för 5 månader sedanJättefint och stabilt bord. Bra packat och lätt att montera. Perfekt!👏
Bengt JVerifierad köpare
för 1 år sedanPlastigt ska byta det fort jag hittar ett med bättre kvalitet
Egenskaper
| Varumärke | Stenexpo |
| Art.Nr. | 3010 |
| Färg | Trä/natur |
| Bredd | 91 cm |
| Höjd | 55 cm |
| Längd | 90 cm |
| Diameter | 90 cm |
| Material | MDF |
| Serie | Manilla |
| Montering | Ja |
| Förlängningsbart | Nej |
| Form bord | Runt |
| Iläggsskiva | Nej |
