Soffbord Stenexpo Memphis Ø 80 cm
Rek. pris 2 724 kr
2 003 kr
1 899 krSänkt pris!

Memphis Ø 80 cm
1 899 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Soffbord Stenexpo Memphis är ett elegant, svartlackerat soffbord. Det har en praktisk hylla för extra förvaring.
Varumärke
StenexpoBeskrivning
Soffbord Stenexpo Memphis är ett elegant, svartlackerat soffbord. Det har en praktisk hylla för extra förvaring.
Recensioner
Marie LVerifierad köpare
för 1 månad sedanMycket snyggt bord!
Egenskaper
| Varumärke | Stenexpo |
| Art.Nr. | 8260 |
| Färg | Svart |
| Längd | 80 cm |
| Bredd | 80 cm |
| Höjd | 52 cm |
| Material | MDF |
| Serie | Memphis |
| Montering | Ja |
| Förlängningsbart | Nej |
| Form bord | Runt |
| Behandling | Lackerad |
| Diameter | 80 cm |
| Iläggsskiva | Nej |
