Soffbord Stenexpo Monaco Set Runda Vardagsrumsbord i Marmor & Metall
Rek. pris 4 485 kr
3 495 kr
3 319 krSänkt pris!

Monaco Set Runda Vardagsrumsbord i Marmor & Metall
3 319 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Soffbord Stenexpo Monaco set består av två st bord med underrede i champagnefärgad krom och bordsskiva av ljus marmor.
Varumärke
StenexpoBeskrivning
Soffbord Stenexpo Monaco set består av två st bord med underrede i champagnefärgad krom och bordsskiva av ljus marmor.
Mått:
Stort bord: Ø80x45 cm
Litet bord: Ø60x35 cm
Fördelar: Soffbord Stenexpo Monaco Set Runda Vardagsrumsbord i Marmor & Metall
- Ljus marmorskiva för lyxig touch
- Stabil konstruktion i metall
- Två bord i set för flexibilitet
Stort bord: Ø80x45 cm
Litet bord: Ø60x35 cm
Fördelar: Soffbord Stenexpo Monaco Set Runda Vardagsrumsbord i Marmor & Metall
- Ljus marmorskiva för lyxig touch
- Stabil konstruktion i metall
- Två bord i set för flexibilitet
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Stenexpo |
| Art.Nr. | 2110 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 80 cm |
| Höjd | 45 cm |
| Längd | 80 cm |
| Diameter | 80 cm |
| Material | Marmor/Metall |
| Montering | Ja |
| Förlängningsbart | Nej |
| Form bord | Runt |
| Iläggsskiva | Nej |
