Soffbord Stenexpo Ohio Runt Vardagsrumsbord i Massiv Ek Ø60cm
Rek. pris 3 572 kr
2 895 kr
2 605 krSpara 10 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Soffbord Stenexpo Ohio är ett stilrent soffbord av massiv, oljad ek med en praktisk förvaringshylla.
Varumärke
StenexpoBeskrivning
Soffbord Stenexpo Ohio är ett stilrent soffbord av massiv, oljad ek med en praktisk förvaringshylla.
Detta runda soffbord från Stenexpo Ohio-serien är perfekt för mindre vardagsrum eller utrymmen där du vill maximera användningen av ditt utrymme. Dess kompakta storlek på 60 cm i diameter gör det till ett utmärkt alternativ för att skapa en mysig och inbjudande atmosfär. Bordet är tillverkat av massiv ek, vilket inte bara ger det en naturlig och varm estetik, men också garanterar dess hållbarhet och långvarig användning.
Fördelar: Soffbord Stenexpo Ohio Runt Vardagsrumsbord i Massiv Ek Ø60cm
- Lämplig för mindre utrymmen
- Lätt att montera
- Hållbart naturmaterial
Fördelar: Soffbord Stenexpo Ohio Runt Vardagsrumsbord i Massiv Ek Ø60cm
- Lämplig för mindre utrymmen
- Lätt att montera
- Hållbart naturmaterial
Egenskaper
| Varumärke | Stenexpo |
| Art.Nr. | 8435 |
| Färg | Trä/natur |
| Bredd | 60 cm |
| Höjd | 58 cm |
| Längd | 60 cm |
| Diameter | 60 cm |
| Material | Ek |
| Serie | Ohio |
| Montering | Ja |
| Förlängningsbart | Nej |
| Form bord | Runt |
| Iläggsskiva | Nej |
