Soffbord Stenexpo Paris 80 cm
Rek. pris 3 740 kr
2 730 kr
2 589 krSänkt pris!

Paris 80 cm
2 589 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
StenexpoBeskrivning
Soffbord Stenexpo Paris är ett elegant vitlackerat soffbord med stor förvaringshylla nedtill.
Egenskaper
| Varumärke | Stenexpo |
| Art.Nr. | 8670 |
| Färg | Vit |
| Längd | 80 cm |
| Bredd | 80 cm |
| Höjd | 52 cm |
| Material | MDF |
| Serie | Paris |
| Montering | Ja |
| Förlängningsbart | Nej |
| Form bord | Fyrkantigt |
| Behandling | Lackerad |
| Iläggsskiva | Nej |

