Soffbord Stenexpo Umeå 130 cm
4 945 kr
3 955 krSpara 20 %Kampanjtom 31/5

Umeå 130 cm
3 955 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Soffbord Stenexpo Umeå är ett stadigt soffbord av rökoljad ek och granit. Bordet har en smidig hylla för extra förvaring.
Varumärke
StenexpoBeskrivning
Soffbord Stenexpo Umeå är ett stadigt soffbord av rökoljad ek och granit. Bordet har en smidig hylla för extra förvaring.
Egenskaper
| Varumärke | Stenexpo |
| Art.Nr. | 8375 |
| Färg | Trä/natur |
| Bredd | 70 cm |
| Höjd | 52 cm |
| Längd | 130 cm |
| Material | Ek, granit |
| Serie | Umeå |
| Montering | Ja |
| Förlängningsbart | Nej |
| Form bord | Rektangulärt |
| Behandling | Oljad |
| Iläggsskiva | Nej |
