Soffbord Stenexpo Rimini 70 cm
Rek. pris 3 629 kr
2 607 kr
2 475 krSänkt pris!

Rimini 70 cm
2 475 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Soffbord Stenexpo Rimini är ett modernt soffbord med underrede av krom och bordsskiva av ljus marmor.
Varumärke
StenexpoBeskrivning
Soffbord Stenexpo Rimini är ett modernt soffbord med underrede av krom och bordsskiva av ljus marmor.
Egenskaper
| Varumärke | Stenexpo |
| Art.Nr. | 2230 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 70 cm |
| Höjd | 52 cm |
| Längd | 70 cm |
| Material | Marmor/Metall |
| Serie | Rimini |
| Montering | Ja |
| Förlängningsbart | Nej |
| Form bord | Fyrkantigt |
| Iläggsskiva | Nej |
