Soffbord Stenexpo York
4 525 kr
3 619 krSpara 20 %Kampanj
Förväntas åter i lager 2026-06-26
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Trendigt soffbord i massiv rökoljad ek, det kryssformade underredet gör att bordet tillsammans med den runda skivan har en tilltalande form.
Varumärke
StenexpoBeskrivning
Trendigt soffbord i massiv rökoljad ek, det kryssformade underredet gör att bordet tillsammans med den runda skivan har en tilltalande form.
Egenskaper
| Varumärke | Stenexpo |
| Art.Nr. | 6720 |
| Färg | Rökt Oljad Ek |
| Bredd | 85 cm |
| Höjd | 48 cm |
| Längd | 85 cm |
| Material | Massiv rökoljad ek. |
| Produkttyp | Soffbord |
| Serie | York |
| Form | Rund |
| Montering | Ja |
| Mått | 85x48 cm |
