Soffbord Venture Home Grönvik
fr.1 559 kr
Se priset!
Välj variant

Grönvik
1 559 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Soffbord Grönvik från Venture Home. Med sin minimalistiska form och noggrant utvalda detaljer passar Grönvik soffbord perfekt i såväl skandinaviska som mer samtida inredningsstilar.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Soffbord Grönvik från Venture Home. Med sin minimalistiska form och noggrant utvalda detaljer passar Grönvik soffbord perfekt i såväl skandinaviska som mer samtida inredningsstilar.
Detta soffbord är en del av den omtyckta och stilfulla Grönvik-serien, känd för sin moderna design och harmoniska färgpalett. Det här soffbordet kommer i en glansig finish som fångar ljuset på ett vackert sätt och bidrar till en trendig och elegant känsla i ditt hem. Låt det bli en naturlig mittpunkt i vardagsrummet – lika praktiskt som estetiskt tilltalande.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 20070-222VH |
| Färg | Beige, Svart |
| Bredd | 130 cm |
| Höjd | 65 cm |
| Längd | 130 cm |
| Djup | 33 cm |
| Material | MDF |
| Typ | Soffbord |
| Serie | Grönvik |
| Kollektion | LEMON 25 |
| Form bord | Rektangulärt |
