Soffbord Venture Home GrönvikSvart
1 845 kr
1 646 krSpara 11 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Svart

Grönvik
Svart
1 646 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Soffbord Grönvik från Venture Home. Med sin minimalistiska form och noggrant utvalda detaljer passar Grönvik soffbord perfekt i såväl skandinaviska som mer samtida inredningsstilar.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Soffbord Grönvik från Venture Home. Med sin minimalistiska form och noggrant utvalda detaljer passar Grönvik soffbord perfekt i såväl skandinaviska som mer samtida inredningsstilar.
Detta soffbord är en del av den omtyckta och stilfulla Grönvik-serien, känd för sin moderna design och harmoniska färgpalett. Det här soffbordet kommer i en glansig finish som fångar ljuset på ett vackert sätt och bidrar till en trendig och elegant känsla i ditt hem. Låt det bli en naturlig mittpunkt i vardagsrummet – lika praktiskt som estetiskt tilltalande.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 20070-100 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 130 cm |
| Höjd | 65 cm |
| Längd | 130 cm |
| Djup | 33 cm |
| Material | MDF |
| Typ | Soffbord |
| Serie | Grönvik |
| Kollektion | LEMON 25 |
| Form bord | Rektangulärt |
| EAN-nr | 7340220823380 |









