Soffbord Venture Home Lanzo 120x92 cmMörkgrön
3 140 kr
2 488 krSpara 21 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Mörkgrön

Lanzo 120x92 cm
Mörkgrön
2 488 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Soffbord Lanzo från Venture Home. Ett generöst soffbord som kombinerar funktion med snygg och modern design.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Soffbord Lanzo från Venture Home. Ett generöst soffbord som kombinerar funktion med snygg och modern design.
Den rymliga ytan ger gott om plats för allt från kaffekoppar till inredningsdetaljer, vilket gör det till en naturlig mittpunkt i vardagsrummet. Med sin stilrena och stabila form passar Lanzo i såväl minimalistiska som mer inredda hem. Tillverkat i MDF och klätt med 3D-papper utstrålar bordet både kvalitet och karaktär.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 62321-104 |
| Färg | Mörkgrön |
| Bredd | 120 cm |
| Höjd | 92,5 cm |
| Djup | 39 cm |
| Material | MDF |
| Typ | Soffbord |
| Serie | Lanzo |
| Kollektion | SAND 2 |
| Form bord | Rektangulärt |
| EAN-nr | 7340220846587 |



