Soffbord Venture Home Maglehem 130x60 cm Valnöt
1 981 kr
1 959 krSänkt pris!

Maglehem 130x60 cm Valnöt
1 959 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Soffbord Maglehem från Venture Home. Ett stilrent soffbord som för tankarna till naturlig värme och modern enkelhet.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Soffbord Maglehem från Venture Home. Ett stilrent soffbord som för tankarna till naturlig värme och modern enkelhet.
Med en bordsskiva i MDF klädd i 3D-papper i valnöt och ben i robust stål kombinerar det jordnära estetik med stabil konstruktion. Den varma trätonen skapar en inbjudande känsla, medan den rena designen gör att bordet passar lika bra i det minimalistiska hemmet som i den ombonade loungen.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 62046-123 |
| Färg | Valnöt |
| Bredd | 130 cm |
| Höjd | 60 cm |
| Djup | 40 cm |
| Material | MDF |
| Typ | Soffbord |
| Serie | Maglehem |
| Kollektion | SAND 2 |
| Form bord | Rektangulärt |
| EAN-nr | 7340220846709 |




