Soffbord Venture Home NetzSvart
967 kr
824 krSpara 15 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Svart

Netz
Svart
824 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Soffbord från Venture Home. Ge vardagsrummet ett lyft med ett smäckert soffbord från serien Netz i stål. Den genomtänkta minimalistiska designen med raka nordiska former skapar en luftig och modern känsla till rummet.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Soffbord från Venture Home. Ge vardagsrummet ett lyft med ett smäckert soffbord från serien Netz i stål. Den genomtänkta minimalistiska designen med raka nordiska former skapar en luftig och modern känsla till rummet.
Bordet är lika snyggt som praktiskt med ett smart hyllplan i rutnät för böcker, dekorationer eller lite extra förvaringsyta. Helt i linje med trenden med stilrena och öppna strukturer - ett perfekt tillskott till hemmet!
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 15627-208 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 80 cm |
| Höjd | 45 cm |
| Längd | 80 cm |
| Material | Stål |
| Typ | Soffbord |
| Serie | Netz |
| Form bord | Fyrkantigt |
| Användningsområde | Inomhus |
| Garanti | 5 år |
| EAN-nr | 7350133230274 |








