Soffbord Venture Home Saturnus Glasbord med Stålram
Nyhet
1 205 kr
Nyhet! Inkommer 2026-07-16
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Saturnus är ett sofistikerat soffbord som kombinerar luftig glaskonstruktion med en ram i silverfinish som elegant omsluter hela bordet. Den stilrena designen skapar ett modernt och exklusivt uttryck som lyfter vilket vardagsrum som helst.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Saturnus är ett sofistikerat soffbord som kombinerar luftig glaskonstruktion med en ram i silverfinish som elegant omsluter hela bordet. Den stilrena designen skapar ett modernt och exklusivt uttryck som lyfter vilket vardagsrum som helst.
Det transparenta glaset ger en lätt och luftig känsla, samtidigt som den silvriga ramen tillför en touch av glamour och elegans. Saturnus är lika mycket ett konstverk som ett funktionellt möbelstycke – perfekt för dig som vill ha något utöver det vanliga.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 63431-333 |
| Färg | Clear |
| Bredd | 60 cm |
| Höjd | 37,5 cm |
| Längd | 120 cm |
| Material | Glass/Metal |
| Typ | Soffbord |
| Serie | Saturnus |
| Kollektion | Aqua |
| Form bord | Rektangulärt |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7340220849908 |

