Fåtölj Bloomingville Ruthy
Rek. pris 5 199 kr
4 767 kr
4 762 krSänkt pris!

Ruthy
4 762 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ruthy Lounge Chair är gjord av rå teak, med naturliga, tvinnade bananblad, som ger en mjuk och rustik look. Stolen har så många vackra detaljer och är så bekväm att man inte skulle vilja resa sig ur den.
Varumärke
BloomingvilleBeskrivning
Ruthy Lounge Chair är gjord av rå teak, med naturliga, tvinnade bananblad, som ger en mjuk och rustik look. Stolen har så många vackra detaljer och är så bekväm att man inte skulle vilja resa sig ur den.
Denna fåtölj ingår i kollektion Bloomingville Cozy. Kolla in övriga artiklar inom samma kollektion för ett genomgående tema hemma.
Skötselråd
Torka rent med en fuktig trasa.
Skötselråd
Torka rent med en fuktig trasa.
Egenskaper
| Varumärke | Bloomingville |
| Art.Nr. | 82055232 |
| Färg | Natur |
| Bredd | 81 cm |
| Höjd | 84 cm |
| Längd | 57 cm |
| Material | Bananblad |
| Produkttyp | Fåtölj |
| Serie | Ruthy |
| Kollektion | Bloomingville |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 5711173288861 |









