Fåtölj Hagagruppen Aberdeen LäderBurgundy
13 156 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Fåtölj Aberdeen från Hagagruppen i chesterfield-modell. Fåtöljens främre ben är snyggt svarvade och den har även klädda knappar samt dekorativa pärlspikar.
Varumärke
HagagruppenBeskrivning
Fåtölj Aberdeen från Hagagruppen i chesterfield-modell. Fåtöljens främre ben är snyggt svarvade och den har även klädda knappar samt dekorativa pärlspikar.
Egenskaper
| Varumärke | Hagagruppen |
| Art.Nr. | 037108030 |
| Färg | Burgundy |
| Bredd | 88 cm |
| Höjd | 102 cm |
| Djup | 95 cm |
| Ben | Svarta träben |
| Material | Läder |
| Produkttyp | Fåtölj |
| Serie | Aberdeen |
| Montering | Ja |
| Fotpall ingår | Nej |
| Sittdjup | 55 cm |


