Fåtölj Hagagruppen Bergen Fårskinn El-lift med Fotpall
12 652 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Seniorfåtölj Bergen från Hagagruppen med tillhörande fotpall. Fåtöljen har elektrisk liftfunktion som hjälper dig upp.
Varumärke
HagagruppenBeskrivning
Seniorfåtölj Bergen från Hagagruppen med tillhörande fotpall. Fåtöljen har elektrisk liftfunktion som hjälper dig upp.
Egenskaper
| Varumärke | Hagagruppen |
| Art.Nr. | 1851E017015 |
| Färg | Mörkgrå/Svart |
| Bredd | 65 cm |
| Höjd | 110 cm |
| Djup | 68 cm |
| Ben | Svarta träben |
| Material | Tyg |
| Produkttyp | Fåtölj |
| Serie | Bergen |
| Montering | Ja |
| Martindale | 30000 |
| Fotpall ingår | Ja |
| Sittdjup | 50 cm |
| Sitthöjd | 50 cm |
| Antal Sittplatser | 1 |


