Fåtölj Hagagruppen Bergen Fårskinn med Fotpall
7 999 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Seniorfåtölj Bergen från Hagagruppen i med tillhörande fotpall. Fåtöljen har manuellt justerbar rygg och sits som hjälper dig upp.
Varumärke
HagagruppenBeskrivning
Seniorfåtölj Bergen från Hagagruppen i med tillhörande fotpall. Fåtöljen har manuellt justerbar rygg och sits som hjälper dig upp.
Egenskaper
| Varumärke | Hagagruppen |
| Art.Nr. | 1851017015 |
| Färg | Mörkgrå/Svart |
| Bredd | 65 cm |
| Höjd | 110 cm |
| Djup | 68 cm |
| Ben | Svarta träben |
| Material | Tyg |
| Produkttyp | Fåtölj |
| Serie | Bergen |
| Montering | Ja |
| Martindale | 40000 |
| Fotpall ingår | Ja |
| Sittdjup | 50 cm |
| Sitthöjd | 50 cm |
| Antal Sittplatser | 1 |


