Fåtölj Hagagruppen Leeds Micro Vintage
5 635 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Fåtölj Leeds från Hagagruppen med dekorativa pärlspikar och vintage-tyg som ser lite snyggt slitet ut.
Varumärke
HagagruppenBeskrivning
Fåtölj Leeds från Hagagruppen med dekorativa pärlspikar och vintage-tyg som ser lite snyggt slitet ut.
Egenskaper
| Varumärke | Hagagruppen |
| Art.Nr. | 228141560 |
| Färg | Brun |
| Bredd | 71 cm |
| Höjd | 76 cm |
| Djup | 75 cm |
| Ben | Svarta träben |
| Material | Mikrofiber |
| Produkttyp | Fåtölj |
| Serie | Leeds |
| Montering | Ja |
| Martindale | 30000 |
| Fotpall ingår | Nej |
| Sittdjup | 55 cm |
| Antal Sittplatser | 1 |


