Fåtölj Hagagruppen London Micro Vintage
6 440 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Fåtölj London från Hagagruppen i vintage-tyg som ser lite snyggt slitet ut. Fåtöljen har dekorativa pärlspikar och de främre benen är snyggt svarvade.
Varumärke
HagagruppenBeskrivning
Fåtölj London från Hagagruppen i vintage-tyg som ser lite snyggt slitet ut. Fåtöljen har dekorativa pärlspikar och de främre benen är snyggt svarvade.
Egenskaper
| Varumärke | Hagagruppen |
| Art.Nr. | 229141560 |
| Färg | Brun |
| Bredd | 80 cm |
| Höjd | 90 cm |
| Djup | 86 cm |
| Ben | Svarta träben |
| Material | Mikrofiber |
| Produkttyp | Fåtölj |
| Serie | London |
| Montering | Ja |
| Fotpall ingår | Nej |
| Sittdjup | 55 cm |
| Antal Sittplatser | 1 |


