Fåtölj Hagagruppen London Sammet
fr.6 209 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Fåtölj London från Hagagruppen i sammetstyg. Fåtöljen har dekorativa pärlspikar och de främre benen är snyggt svarvade.
Varumärke
HagagruppenBeskrivning
Fåtölj London från Hagagruppen i sammetstyg. Fåtöljen har dekorativa pärlspikar och de främre benen är snyggt svarvade.
Recensioner
Anna-Lena SVerifierad köpare
för 1 månad sedanÄlskar fåtöljen , den passar perfekt här
+ den är skön att sitta i och man blir glad bara av att se den
- tyvärr lite rynkigt tyg på sitsen
MargaretaVerifierad köpare
för 6 år sedanEn fantastisk fin, org inell och bekväm fåtölj. Bara positiva reaktioner från vänner.
+ Originell fantastisk färgkombo bekväm
- Finns ingen
Egenskaper
| Varumärke | Hagagruppen |
| Färg | Blå, Flerfärgad, Ljusgrå |
| Bredd | 80 cm |
| Höjd | 90 cm |
| Djup | 86 cm |
| Ben | Svarta träben |
| Material | Sammet |
| Produkttyp | Fåtölj |
| Serie | London |
| Montering | Ja |
| Martindale | 30000 |
| Fotpall ingår | Nej |
| Sittdjup | 55 cm |
| Antal Sittplatser | 1 |
