Fåtölj Hagagruppen Piteå
5 685 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
HagagruppenBeskrivning
Fåtölj Piteå från Hagagruppen i grått tyg med gung och snurr.
Egenskaper
| Varumärke | Hagagruppen |
| Art.Nr. | 279119010 |
| Färg | Grå |
| Bredd | 75 cm |
| Höjd | 104 cm |
| Djup | 92 cm |
| Ben | Stål |
| Material | Tyg |
| Serie | Piteå |
| Montering | Ja |
| Martindale | 40000 |
| Fotpall ingår | Nej |
| Sittdjup | 53 cm |
| Antal Sittplatser | 1 |





