Fåtölj Hagagruppen SmileOrange
3 762 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Smile är en liten lättplacerad fåtölj. Den har en snurrfunktion och tack vare en fjädrande platta kan den också lutas bakåt för en ökad komfort. Snurrfåtölj med stomme i plywood/massiv eukalyptus och underrede i stål/aluminium. Klädseln är i chenille med 40000 martindale och den är inte avtagbar eller tvättbar. Sitsen har polyeter överdragen med fiberfill. Ryggen har polyeter överdragen med fiberfill.
Varumärke
HagagruppenBeskrivning
Smile är en liten lättplacerad fåtölj. Den har en snurrfunktion och tack vare en fjädrande platta kan den också lutas bakåt för en ökad komfort. Snurrfåtölj med stomme i plywood/massiv eukalyptus och underrede i stål/aluminium. Klädseln är i chenille med 40000 martindale och den är inte avtagbar eller tvättbar. Sitsen har polyeter överdragen med fiberfill. Ryggen har polyeter överdragen med fiberfill.
Egenskaper
| Varumärke | Hagagruppen |
| Art.Nr. | 283119540 |
| Färg | Orange |
| Bredd | 70 cm |
| Höjd | 90 cm |
| Djup | 70 cm |
| Ben | Stål |
| Material | Tyg |
| Produkttyp | Fåtölj |
| Serie | Smile |
| Montering | Ja |
| Martindale | 40000 |
| Fotpall ingår | Nej |
| Sittdjup | 48 cm |
| Antal Sittplatser | 1 |



